logo

انتخاب محل سایدبار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
hello@youremail.com
+1234567890
 

مصالح ساختمانی وبلاگ

لورم ایپسوم متن ساختگی

دوره جدید غواصی صنعتی سال ۱۴۰۳

برگزاری دورههای غواصی صنعتی در اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با تخفیف ویژه در جزیره زیبای کیش با اقامت و تست فشار گزاری رایگان شروع دوره : نیمه اول اردیبهشت مــاه - جزیره زیبای کیش هزینه دوره...

بیستر بخوانید

اجتناب از خشک شدن دهان در هنگام غواصی اسکوبا

بیشتر غواص ها خشکی دهان را تجربه کرده اند؛برای برخی عادی و برای همه ناخوشایند هست.بهترین روش برای اجتناب از این اثرا جانبی ناخواسته و نام مطلوب در غواصی اسکوبا چیست؟

scuba-diving-reef-e1476482719834

ابتلا به خشکی دهان در هنگام غواصی اساسا نتیجه تنفس هوای خشک و فشرده از طریق دهان است؛بخار آب که معمولا باعث مرطوب شدن هوای تنفسی ما می شود،در هنگام فشرده سازی هوا به درون سیلندر ها غواصی،حذف می شود.غواص های که با فول فیس ماسک غواصی می کنند خشکی دهان کمتر و با تاخیری را تجربه می کنند زیرا آنها می توانند هم از طریق بینی و هم دهان تنفس کنند،طبیعتا هوای درون فول فیس ماسک اندکی گرم تر اما با این وجود هنوز خشک و فشرده است.برخی غواص ها مدعی هستند که تنفس نایتروکس از خشک شدن دهان پیشگیری می کند،اما با این وجود باز گاز تنفسی خشک و سرد است.غواص های مدار بسته بزرگ ترین برتری رو دارند چونکه واکنش شیمیایی که دی اکسید کربن را از بازدم غواص حذف می کند،هوای تنفسی را گرم و مرطوب می کند.

چگونه از خشک شدن دهان در هنگام غواصی اسکوبا پیشگیری کنیم؟  در ادامه مطالعه کنید

لذت غواصی

آیا کاربرد قوانین فیزیک را در غواصی می دانید ؟ و آیا می دانید چگونه این قوانین در غواصی بر ما تاثیرگذارند؟ جهت آشنایی دوستان عزیز غواص مطلبی تحت عنوان کاربرد قوانین فیزیکی در غواصی خدمت دوستان عرض می کنم. در ادامه مطلب بخوانید …

divingggg

غواصی صنعتی (فنی و حرفه ای)

غواصی تجاری یا غواصی صنعتی  (Commercial Diving ) شاخه‌ای از غواصی است که در آن غواصان مشغول به انجام کارهای فنی در زیر آب میگردند.  این خدمات در بخش اکتشاف و تولید در صنعت نفت و گاز در نقاط دور از ساحل ( فرا ساحلی) و صنایع نیروگاهی و فناوری های وابسته در ساحل و همچنین بررسی و کنترل صدمات کشتی ها و در نقاط دور یا نزدیک از ساحل بسیار استفاده می شود.

contact-logo

غواصی ورزشی (CMAS)

غواصی ورزشی (CMAS)

غواصی ورزشی یا تفریحی بخشی بزرگ و شناخته شده از صنعت غواصی و یکی از شاخه های آن است . امروزه غواصی تفریحی به صورت همگانی درآمده و به شکل گسترده‌ای در بسیاری از کشورهای جهان فعالیتی مفید، مفرح، لذت‌بخش و نیز منبع درآمد در صنعت اکوتوریسم شده‌است. تنفس زیر آب با استفاده از هوای فشرده تاریخچه‌ای کوتاه دارد. اما غوص در دریا و سفر به عمق دریا از دیرباز توسط بسیاری از ملل جهان انجام می‌پذیرفته‌است.

cmas